OkulBil TV

Eğitim - Haber - Sanat

FATİH ERKOÇ- Avuç İçi Kadar Mutluluk

FATİH ERKOÇ- Avuç İçi Kadar Mutluluk

Fatih Erkoç’un Kanseri Nasıl Yendim? – Avuç İçi Kadar Mutluluk adlı kitabı Alfa Yayınları arasında okura sunuldu.

“Avuç İçi Kadar Mutluluk” benim de çok sevdiğim bir şarkısının adını taşıyor. Bu da ayrıca yapıta başka bir anlam katıyor.

 

GEÇMİŞ OLSUN FATİH ERKOÇ!

Fatih Erkoç’a önce geçmiş olsun demek gerekiyor. Büyük bir azim ve kararlılıkla elbette modern tıbbın da yardımıyla lenf kanserini yendi.

Geçmiş olsun Fatih Erkoç!

“Oynatmaya Az Kaldı” adlı çalışmasından beri sevdiğim sanatçılar arasında yer alan Fatih Erkoç’un çok yetenekli bir sanatçı olduğunu da biliyorum. Kimi yakınında bulunma şerefine erişenlerden de dinlediğim olmuştur, çok yetenekli bir insan olduğu konusunu.

Fatih Erkoç’un Kanseri Nasıl Yendim? – Avuç İçi Kadar Mutluluk adlı yapıtı üç bölümden oluşuyor: Birinci bölüm “Akortsuz Bir Enstrüman”,    .kinci bölüm “İçimdeki Beyaz Fırtına”  ve üçüncü bölüm “Hiçbir Şey Olmamış Gibi” adlarını taşıyor.

YAŞAMDANKOPMAMAK

Fatih Erkoç kanserle mücadele konusunda verdiği en önemli bilgi yaşamdan kopmamak ve iyileşeceğini umut etmek olarak görülüyor. Sıkı sıkıya yaşama sarılmak ve iyileşeceğini  gerekiyor.  Sanatçı çok rahatsız olmasına karşın haberleri izliyor, Bodrum’daki çalışmalarını sürdürüyor. Yani yaşama sırtını dönmüyor. Bununla birlikte içinde iyileşme umudunu hep canlı tutuyor.

Fatih Erkoç’un Kanseri Nasıl Yendim? – Avuç İçi Kadar Mutluluk, adlı yapıtında bir hastalıkla mücadele eden bir sanatçının dünyaya umutla bakışını da görüyoruz.

Mustafa ASLAN

::::::::::::::::::::::::::::::::

Kanseri Nasıl Yendim? – Avuç İçi Kadar Mutluluk, Fatih Erkoç, I. Basım:Alfa Yayınları, İstanbul, Şubat 2018

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OkulBil TV © 2016